Rreth Nesh

Profili i kompanisë

Themeluar në vitin 2005. Ne u angazhuam kryesisht në kërkimin dhe prodhimin e pajisjeve të pastrimit industrial.Shërbimet e pastrimit me ultratinguj dhe rondele me spërkatje dollapësh etj, industri shërbimesh si prodhimi, inxhinieria, prodhimi i ushqimit, printimi dhe rinovimi.

Cilësia e pajisjeve tona të pastrimit është e garantuar nga Sistemi i Cilësisë ISO 9001, CE, ROHS dhe tejkalohet vetëm nga angazhimi ynë për kënaqësinë e klientëve tanë, duke filluar me kontaktin e parë.Ekipi ynë i përkushtuar do të diskutojë të gjitha kërkesat tuaja dhe do të ofrojë këshillat dhe ekspertizën e nevojshme, kjo së bashku me kohën e shpejtë të ndryshimit, strukturën e çmimeve shumë konkurruese dhe rezultatet e klasit të parë janë prioriteti ynë.

Në Tense, ne i përmbahemi filozofisë së biznesit "klientët, punonjësit, kompania përparojnë së bashku";duke u mbështetur në inovacionin teknologjik, duke ofruar cilësinë e makinerive të pastrimit industrial me performancë të lartë dhe një shërbim të shkëlqyer për klientët tanë.

1
2
3
4

Kultura e Kompanisë

Vizioni

Bëhuni një markë me ndikim në industrinë e prodhimit dhe një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e cila është e denjë për respekt në treg

Misioni

Kontribuoni në përpjekjet tona për mbrojtjen e mjedisit dhe ruajtjen e energjisë

vlerat

Produkte të klasit të parë, shërbim të klasit të parë

Fryma e sipërmarrjes

Mësimi, këmbëngulja, konkurrenca, puna në grup

Filozofia e biznesit

Punonjësit, klientët dhe ndërmarrjet përparojnë së bashku

Filozofia e menaxhimit

Vlera e markës së një ndërmarrje krijohet nga çdo punonjës në çdo departament

Kualifikimi i ndërmarrjes

ce
iso
kj
2

Departamenti i R & D

https://www.china-tense.net/

Departamenti i R & D

Ne kemi një ekip të plotë duke përfshirë inxhinierë mekanikë, strukturorë dhe elektrikë.Nëpërmjet optimizimit të vazhdueshëm të pajisjeve tona të pastrimit.Në të njëjtën kohë, sipas reagimeve të tregut dhe kuptimit të përdorimit, ne mbajmë zhvillimin dhe aplikimin e pajisjeve të reja çdo vit, dhe ndjekim të gjithë procesin nga prodhimi në aplikim.Procesi.

 Ata do të kontrollojnë rreptësisht përzgjedhjen e komponentëve, montimin e prodhimit, korrigjimin e pajisjeve, procesin e funksionimit dhe reagimet e aplikimit;duke siguruar kështu prodhimin e standardizuar të pajisjeve.

 Ne pranojmë pajisje të personalizuara, kuptojmë me kujdes nevojat dhe qëllimet e klientëve, ndajmë njohuritë dhe përvojën tonë profesionale dhe punojmë me klientët për të plotësuar nevojat e pajisjeve të pastrimit të pajisjeve të personalizuara.

1-制造网
DSCF2068
多槽清洗设备-1
四槽设备

Ne kemi gati 20 vjet përvojë në prodhimin e makinerive të pastrimit industrial, fabrikën tonë dhe ekipin e projektimit dhe një sistem të qëndrueshëm furnizimi.Ne jemi shumë të gatshëm të kemi bashkëpunim afatgjatë me tregtarë nga e gjithë bota.Bashkëpunimi ynë mund të jetë ose shpërndarje ose bashkëpunim OEM.Ne premtojmë jo vetëm të ofrojmë cilësi të qëndrueshme dhe të besueshme të produktit, por edhe të ofrojmë garanci të mjaftueshme fitimi.Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues të makinës larëse, nëse po konsideroni një partner nga Kina, atëherë ju lutemi filloni komunikimin tonë.

Biznesi global, rrjeti social, mediat masive dhe koncepti i teknologjisë - projeksioni i hartës botërore me ikona të njerëzve mbi sfond blu

Bashkëpunimi tregtar

图片1

Vendet me të cilat bashkëpunojmë aktualisht: Gjermania, Danimarka, Mbretëria e Bashkuar, Norvegjia, Hungaria, Franca, Suedia, Polonia, Maqedonia, Italia, Greqia, Vietnami, Singapori, Malajzia, Filipinet, Tajlanda, Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe, Bahreini, Siria, Afrika e Jugut, Shtetet e Bashkuara, Meksikë, Kanada, Zimbabve, Australi, Kolumbi, Brazil, Peru, Kili, Argjentinë.